Reta Gold Online Mağaza
      RE-TA GOLD TARİHÇE  
 

Firmamız 1986 Yılında kuyumculuk sektörüne katılıp, 1993 yılında RETA GOLD olarak Ankara Ulus'da toptan kuyumculuk hizmeti vermeye başlamıştır. Şu an Ulus'da Vakıf ve Talas çarşıları olmak üzere toptan altın ve pırlanta çeşitleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca alyans üretim atölyemiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Reta Gold, bu geçen zaman zarfında 1000'in üzerinde müşteri portföyü oluşturmuş ve sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Şu an 5 ayrı satış ekibi ile Ankara ve civarı illerin çoğuna ulaşabilen, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinip kaliteli hizmet, satış sonrası destek veren ve isteklerle kendine yön çizen, güncel ürünleri takip eden bir firma olmuştur.

Ürün gruplarımızdan 22 ayarda fantazi set, hint işi set, bilezik, trabzon set, bilezik, bileklik, yüzük...gibi 14 ayarda taşlı set, bilezik, yüzük, kolye, zincir  ve bütün diğer çeşitleri; Retaş pırlanta tek taş ve çok taş yüzük, elmas takı ve her türlü özel siparişe cevap verebilmekte;  Reta Borsa güncel fiyatları ile hurda alım satımı, sarrafiye, gram altın, raporluk ve takoz değişimi ile hizmet vermekteyiz. Borsa fiyatlarımız web sayfamızdan anlık olarak müşteri ve bayi fiyatları olarak ayrı ayrı sunulmaktadır. Ayrıca hesaplarınızı burada yaparak hataları asgariye indirebilirsiniz.

Reta Gold olarak sürekli kendimizi yenilemeyi ve siz değerli meslektaşlarımızın her zaman yanında olmayı vazife bildik. Bunun içindir ki yeni tasarlanmış olan web sitemiz müşteri ve bayilermiz için ayrı ayrı düzenlenmiştir. Web sayfamızı inceleyerek değerli görüşlerinizi bizlere iletmenizden memnuniyet duyarız.

Reta Gold Kuyumculuk